Mariusz lewandowski adwokat

Doświadczenie

działalność kancelarii adwokackiej Mariusza Lewandowskiego

Toruński Adwokat Mariusz Lewandowski zdobywał doświadczenie w czasie odbywania aplikacji adwokackiej w znanych kancelariach prawniczych, które prowadziły obsługę prawną dużych podmiotów gospodarczych, średnich i mniejszych przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych. Pełnoetatowa praktyka Adwokata Mariusz Lewandowskiego polegała na udzielaniu pomocy prawnej tym podmiotom, w tym na prowadzeniu spraw sądowych.

W trakcie aplikacji oraz swojej indywidualnej praktyki prawniczej Mariusz Lewandowski Adwokat Toruń prowadził szereg spraw sądowych, przygotowywał pisma procesowe, uczestniczył w procesach (TAG: Adwokat Toruń). Zdobyte doświadczenie zaowocowało ukierunkowaniem Kancelarii na uczciwe przedstawienie Klientom szans powodzenia w prowadzonej sprawie i realizowanie wspólnie przyjętego z Klientem optymalnego planu działania. W działaniach Kancelarii na pierwszym planie zawsze znajduje się interes prawny Klienta, a zaufanie między Kancelarią i Klientem stanowi punkt wyjścia dla świadczeni w zakresie doradztwa prawnego na jego rzecz.

Doświadczenie

Adwokat Mariusz Lewandowski udziela pomocy w uregulowaniu spraw Klientów przebywających za granicą – w tym zwłaszcza w zakresie prawa karnego. Udziela porad prawnych i reprezentuje w kraju przed Prokuratorami i Sądami Klientów przebywających za granicą w związku z postępowaniem ekstradycyjnym (ENA) i listami gończymi. Pomaga w sprawach o uzyskanie listów żelaznych w postępowaniach karnych.

Zapraszam do zapoznania się z opiniami dotyczącymi działalności kancelarii adwokackiej Mariusza Lewandowskiego na portalu www.ofachowcach.pl.

Zapraszam również do podzielenia się opinią o działalności Kancelarii (formularz „wyraź swoją opinię”), jak i na forum portalu www.ofachowcach.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

скачать 1xbet на андроид бесплатно
2023-03-06 17:12:37

Букмекерская контора 1xBet является очень известных на рынке. скачать 1xbet на андроид бесплатно Огромный выбор событий из мира спорта и киберспорта, множество открытых линий, высочайшие коэффициенты. Кроме того, БК имеет обширный функционал и одна из немногих дает возможность совершать ставки по специальным промокодам. Используя их, вы можете получить реальный денежный выигрыш, не внося абсолютно никаких средств. Это реально! Узнать последний промокод вы можете прямо сейчас, однако использовать его необходимо в соответствии с правилами и инструкциями, которые приведены ниже.