PL EN

Porady online

Nasza Kancelaria oferuje porady on-line – porady za pośrednictwem Internetu. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in.:

  • obsługę umów, w tym umów cywilnoprawnych i umów prawa handlowego,
  • przygotowanie projektów pism procesowych, wniosków i innych dokumentów prawnych
  • doradztwo w zakresie prawa karnego oraz spraw spadkowych i rozwodowych
  • opinie prawne,
  • inne usługi prawne

Zachęcamy do przesyłania zapytań poprzez formularz kontaktowy. W ciągu 12 godzin przeprowadzimy bezpłatną wycenę, po której będą Państwo mogli zdecydować, czy chcą Państwo skorzystać z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Dlaczego warto skorzystać z usług porad prawnych on-line?

Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich naszych Klientów – także tych, dla których dojazd do naszej Kancelarii jest utrudniony lub niemożliwy – uruchomiliśmy porady w formie on-line. Dzięki zdalnym poradom nasza Kancelaria może świadczyć usługi prawne nie tylko dla mieszkańców Torunia i okolic, ale także dla osób z całej Polski i Europy potrzebujących pomocy prawnej.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zdalna forma spotkań w żadnym stopniu nie wpływa na jakość naszej pracy – interesy prawne Klienta stanowią nasz priorytet, niezależnie od formy współpracy. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane tą formą usług – chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Wyślij zapytanie:

Kontaktu

Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski
ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

Tel. (56) 622-03-58, fax. (56) 622-03-58
Tel. kom. 604-551-913

Mail:
sekretariat@mariusz-lewandowski.pl
adwokatlewandowski@mariusz-lewandowski.pl

Filia Kancelarii znajduje się w Rojewie 88-111
tel. (52) 351 91 73

NIP: 956-213-92-22
REGON: 340420807

Rachunek bankowy:
Bank Zachodni WBK S. A.
1 Oddział w Toruniu
59 1090 1506 0000 0001 2032 0632

Formularz Kontaktowy:

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski z siedzibą w Toruniu, ul. Szeroka 8. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci kontaktu z użytkownikiem strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Wyślij