PL EN

Kancelaria Adwokacka Toruń – Adwokat Mariusz Lewandowski

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokata Mariusza Lewandowskiego działa na rynku usług prawnych od 2013 r.

Specjalizujemy się w szeroko pojętych usługach prawnych dla Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych z Torunia i okolic. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in. doradztwo w zakresie prawa karnego, prawa administracyjnego i prawa gospodarczego, a także doradztwo z obszaru prawa pracy oraz prawa rodzinno-opiekuńczego. Reprezentujemy naszych Klientów przed Prokuraturą i Sądami wszystkich instancji oraz przed organami administracji publicznej.

Naszą Kancelarię prawniczą cechuje indywidualne podejście do każdego zlecenia i pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną przez nas sprawę. Naszym nadrzędnym celem jest działanie w najlepiej pojętym interesie prawnym Klienta, przy równoczesnym zachowaniu najwyższych standardów pracy. Zapewniamy wsparcie prawne na każdym etapie współpracy – każdy z naszych Klientów może liczyć na stały kontakt z pracownikami naszej Kancelarii prawniczej i wgląd do dokumentacji związanej ze sprawą.

Mamy duże doświadczenie w świadczeniu usługi prawnych z różnych obszarów prawa, dlatego jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania. Zespół naszej Kancelarii tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie podejmą się nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań dotyczących pełnej oferty naszej Kancelarii prawniczej. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

H2: Adwokat Mariusz Lewandowski – założyciel Kancelarii Adwokackiej w Toruniu

Adwokat Mariusz Lewandowski jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie aplikacji w Pomorsko-Kujawskiej Izbie Adwokackiej w latach 2008-2012 oraz podczas pracy w renomowanych kancelariach adwokackich. W 2012 r. zdał egzamin adwokacki z pierwszym wynikiem w okręgu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku.

Adwokat Mariusz Lewandowski jest członkiem Komisji Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie – organizacji skupionej na niesieniu pomocy prawnej osobom najbardziej potrzebującym oraz zapewnieniu poszanowania praw człowieka na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Ponadto współpracuje z Helsińską Fundacją Praw Człowieka oraz uczestniczy w programach pro bono organizowanych przez polskie fundacje pozarządowe (m.in. Polskie Towarzystwo Antydyskryminacyjne).

Założyciel naszej Kancelarii Adwokackiej jest słuchaczem studiów doktoranckich z zakresu nauk prawnych na UMK w Toruniu, w ramach których prowadzi zajęcia na Katedrze Praw Człowieka, a także przedmioty z obszaru nauk prawnych w Elitarnym Studium Ochrony „Delta Sp. z o.o.”. Adwokat Mariusz Lewandowski jest jednym z inicjatorów powstałej w 2013 r. Komisji Sportu i Rekreacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu.

Oprócz działalności adwokackiej i dydaktycznej Mariusz Lewandowski zajmuje się także pisaniem publikacji branżowych z zakresu interpretacji nowych przepisów prawnych, wdrażania nowych rozwiązań oraz dorobku judykatury, publikowanych na łamach uznanych czasopism prawniczych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Kancelarii prawniczej z Torunia. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kontaktu

Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski
ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

Tel. (56) 622-03-58, fax. (56) 622-03-58
Tel. kom. 604-551-913

Mail:
sekretariat@mariusz-lewandowski.pl
adwokatlewandowski@mariusz-lewandowski.pl

Filia Kancelarii znajduje się w Rojewie 88-111
tel. (52) 351 91 73

NIP: 956-213-92-22
REGON: 340420807

Rachunek bankowy:
Bank Zachodni WBK S. A.
1 Oddział w Toruniu
59 1090 1506 0000 0001 2032 0632

Formularz Kontaktowy:

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski z siedzibą w Toruniu, ul. Szeroka 8. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci kontaktu z użytkownikiem strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Wyślij