PL EN

Konsultacje prawne Toruń

Oferujemy konsultacje prawne dla Klientów z Torunia i okolic. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami i innymi podmiotami gospodarczymi. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in.:

  • konsultacje z zakresu prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy,
  • pomoc w kompletowaniu wymaganej dokumentacji lub materiału dowodowego,
  • przygotowanie pism i dokumentów,
  • pomoc w podjęciu decyzji o wejściu na drogę sądową.

Naszym priorytetem jest nie tylko najwyższa jakość obsługi, ale także zapewnienie odpowiedniej przejrzystości – tego powodu, wszystkie porady prawne prowadzimy w sposób jasny i zrozumiały dla Klienta. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Konsultacje prawne dla mieszkańców Torunia – kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty?

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której będzie potrzebować pomocy prawnej. Prawo to złożona i skomplikowana dziedzina, która wymaga nie tylko znajomości odpowiednich ustaw i przepisów, ale także ich odpowiedniej interpretacji. Z tego powodu, warto rozważyć skorzystanie z profesjonalnych konsultacji prawnych.

Z porad prawnych powinny skorzystać osoby, które potrzebują jednoznacznej odpowiedzi w kwestach związanych z przepisami prawnymi z różnych obszarów lub pomocy w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, w tym wniosków, pism i odwołań. Konsultacje prawne pomogą także tym osobom, które zastanawiają się nad wejściem na drogę sądową lub otrzymały przedsądowe wezwanie do zapłaty.

Zachęcamy do kontaktu Klientów indywidualnych i podmioty gospodarcze z Torunia i okolic.

Kontaktu

Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski
ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

Tel. (56) 622-03-58, fax. (56) 622-03-58
Tel. kom. 604-551-913

Mail:
sekretariat@mariusz-lewandowski.pl
adwokatlewandowski@mariusz-lewandowski.pl

Filia Kancelarii znajduje się w Rojewie 88-111
tel. (52) 351 91 73

NIP: 956-213-92-22
REGON: 340420807

Rachunek bankowy:
Bank Zachodni WBK S. A.
1 Oddział w Toruniu
59 1090 1506 0000 0001 2032 0632

Formularz Kontaktowy:

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski z siedzibą w Toruniu, ul. Szeroka 8. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci kontaktu z użytkownikiem strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Wyślij