PL EN

Prowadzenie spraw spadkowych Toruń

Prowadzimy sprawy spadkowe dla mieszkańców Torunia i okolic. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in.:

  • przygotowanie wniosków o stwierdzenie nabycia spadku oraz skierowanie go do odpowiedniego sądu,
  • prowadzenie spraw związanych z działem lub odrzuceniem spadku,
  • przygotowanie pozwów o zachowek,
  • przygotowanie wniosków o niegodność dziedziczenia oraz wniosków o stwierdzenie nieważności testamentu,
  • pomoc w kompletowaniu wymaganej dokumentacji,
  • reprezentację Klientów przed sądami wszystkich instancji.

Wszystkie sprawy spadkowe prowadzimy z uwzględnieniem najlepiej pojętego interesu Klienta i z dbałością o najwyższe standardy pracy. Ze względu na specyfikę spraw spadkowych przykładamy szczególną wagę do komfortu osób korzystających z pomocy naszej Kancelarii. Wszystkie kwestie prawne tłumaczymy w sposób przejrzysty i zrozumiały, by zapewnić naszym Klientom pełen ogląd sytuacji.

Sprawy spadkowe dla mieszkańców Torunia – dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy?

Spawy spadkowe to skomplikowana dziedzina, wymagająca znajomości wielu przepisów prawnych. Ponieważ czas na przyjęcie lub odrzucenie spadku jest ograniczony, warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy poprowadzą sprawę spadkową z dbałością o interesy Klienta i w sposób zrozumiały przedstawią wszystkie prawa i obowiązki osoby zapisanej w testamencie. Warto pamiętać, że decyzja o przyjęciu spadku może nieść ze sobą poważne konsekwencje finansowe (np. w sytuacji przyjęcia spadku obciążonego długami), dlatego warto skonsultować ją z osobą doświadczoną w prowadzeniu spraw spadkowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontaktu

Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski
ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

Tel. (56) 622-03-58, fax. (56) 622-03-58
Tel. kom. 604-551-913

Mail:
sekretariat@mariusz-lewandowski.pl
adwokatlewandowski@mariusz-lewandowski.pl

Filia Kancelarii znajduje się w Rojewie 88-111
tel. (52) 351 91 73

NIP: 956-213-92-22
REGON: 340420807

Rachunek bankowy:
Bank Zachodni WBK S. A.
1 Oddział w Toruniu
59 1090 1506 0000 0001 2032 0632

Formularz Kontaktowy:

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski z siedzibą w Toruniu, ul. Szeroka 8. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci kontaktu z użytkownikiem strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Wyślij