PL EN

Sprawy karne Toruń

Prowadzimy sprawy karne dla Klientów z Torunia i okolic. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in.:

  • prowadzenie spraw i doradztwo z zakresu prawa karnego materialnego, formalnego i wykonawczego oraz prawa karnego gospodarczego i prawa karnego skarbowego,
  • przygotowanie prywatnego aktu oskarżenia wraz z uzasadnieniem oraz odpowiedzi na akt oskarżenia,
  • przygotowanie linii obrony,
  • pomoc w zgromadzeniu wymaganej dokumentacji oraz materiału dowodowego,
  • reprezentację Klientów przed sądami wszystkich instancji,
  • przygotowanie apelacji w sprawach karnych,
  • inne usługi z zakresu prawa karnego.

Wszystkie sprawy karne prowadzimy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najlepiej pojęty interes Klienta. Zapewniamy wsparcie merytoryczne na każdym etapie trwania współpracy. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Prowadzenie spraw karnych dla mieszkańców Torunia i okolic

Prawo karne to dziedzina, która wymaga doskonałej znajomości przepisów i kazusów oraz dużego doświadczenia. Doradztwo w zakresie prawa karnego i reprezentacja Klienta w postępowaniu przygotowawczym i sądowym opiera się nie tylko na zgromadzeniu wymaganego materiału dowodowego, ale również na ustaleniu najkorzystniejszej linii obrony.

Z tego powodu, prowadzenie spraw karnych warto powierzyć specjalistom z doświadczeniem w tej dziedzinie, którzy odpowiednio zadbają o interesy Klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług z zakresu prawa karnego. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Kontaktu

Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski
ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

Tel. (56) 622-03-58, fax. (56) 622-03-58
Tel. kom. 604-551-913

Mail:
sekretariat@mariusz-lewandowski.pl
adwokatlewandowski@mariusz-lewandowski.pl

Filia Kancelarii znajduje się w Rojewie 88-111
tel. (52) 351 91 73

NIP: 956-213-92-22
REGON: 340420807

Rachunek bankowy:
Bank Zachodni WBK S. A.
1 Oddział w Toruniu
59 1090 1506 0000 0001 2032 0632

Formularz Kontaktowy:

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski z siedzibą w Toruniu, ul. Szeroka 8. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci kontaktu z użytkownikiem strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Wyślij