PL EN

Sporządzanie opinii prawnych Toruń

Oferujemy sporządzanie opinii prawnych dla Klientów z Torunia i okolic. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in.:

  • opinie prawne w formie skróconej – opinie tworzone w trybie pilnym, z myślą o Klientach, którzy potrzebują szybkiego postanowienia w danej sprawie,
  • opinie prawne w formie rozbudowanej – szczegółowe opinie prawne zawierająca pełen stan orzecznictwa związanego z przełożoną przez Klienta sprawą.

Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty konsultacji prawnych. Jesteśmy przekonani, że nasza pomoc okaże się Państwu przydatna i spełni wszystkie oczekiwania. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Opinie prawne dla Klientów z Torunia – kiedy konieczne jest sporządzenie opinii prawnej?

Opinia prawna to pismo sporządzone przez prawnika, w której ten dokonuje analizy sprawy przedłożonej mu przez Klienta. Analiza obejmuje interpretację problemu pod kątem obowiązujących przepisów prawnych oraz zaproponowanie rozwiązania zgodnego z interesami prawnymi Klienta.

Po opinię prawną zgłaszają się najczęściej osoby, które nie wiedzą, czy powinny wchodzić na drogę sądową, a także wszystkie podmioty mające kłopot z interpretacją problemu z zakresu prawa własności, prawa spadkowego lub prawa pracy. Sporządzenie opinii prawnej to ważny etap przed rozpoczęciem postępowania sądowego, dlatego istotne jest, by analiza została wykonana należycie.

Sporządzanie opinii prawnych wymaga odpowiedniej interpretacji przepisów prawa, dlatego warto zdecydować się na pomoc kancelarii z doświadczeniem w wydawaniu opinii.

Kontaktu

Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski
ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

Tel. (56) 622-03-58, fax. (56) 622-03-58
Tel. kom. 604-551-913

Mail:
sekretariat@mariusz-lewandowski.pl
adwokatlewandowski@mariusz-lewandowski.pl

Filia Kancelarii znajduje się w Rojewie 88-111
tel. (52) 351 91 73

NIP: 956-213-92-22
REGON: 340420807

Rachunek bankowy:
Bank Zachodni WBK S. A.
1 Oddział w Toruniu
59 1090 1506 0000 0001 2032 0632

Formularz Kontaktowy:

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski z siedzibą w Toruniu, ul. Szeroka 8. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci kontaktu z użytkownikiem strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Wyślij