PL EN

lis 4, 2016

Wywiad na temat działalności Kancelarii Adwokata Mariusza Lewandowskiego z cyklu “Kancelaria bliżej ludzi” opublikowany na łamach portalu Prawos.pl


W wywiadzie opublikowanym na łamach portalu Prawos.pl Adwokat Mariusz Lewandowski opowiada o działalności swojej Kancelarii, którą charakteryzuje zaangażowanie w świadczenie pomocy i doradztwo prawne, a głównym celem jej działalności jest interes prawny Klienta z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu. W wywiadzie wspomina również, iż Kancelaria jest gotowa na niekonwencjonalne rozwiązania oraz spełnienie wymagających oczekiwań Klientów. Równocześnie podkreśla, że w ramach Kancelarii działają działy: karny, rodzinny, gospodarczy (w tym finansowy) oraz prawa pracy, a osobiście, najczęściej zajmuję się prawem karnym, w tym „ekstradycjami” oraz prawem rodzinnym, zaś dominujący czas jego pracy zajmuje udział w czynnościach służbowych, w tym udział w rozprawach sądowych.

Adwokat Mariusz Lewandowski w wywiadzie odpowiada między innymi na pytania: w jakich przypadkach dozwolona jest ekstradycja obywatela polskiego?, jak wygląda postępowanie ekstradycyjne? Jakie trudności napotyka prawnik podczas tego postępowania, czy są to sprawy bardzo skomplikowane?, co jest korzystniejsze dla małżonków – wspólność, czy rozdzielność majątkowa?, czy intercyzę lepiej podpisać przed, czy po zawarciu małżeństwa? Jakie są wady, a jakie zalety intercyzy?

Więcej informacji oraz cały wywiad z Adwokatem Mariuszem Lewandowski znajduję się na stronie Internetowej www.prawos.pl

Kontaktu

Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski
ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

Tel. (56) 622-03-58, fax. (56) 622-03-58
Tel. kom. 604-551-913

Mail:
sekretariat@mariusz-lewandowski.pl
adwokatlewandowski@mariusz-lewandowski.pl

Filia Kancelarii znajduje się w Rojewie 88-111
tel. (52) 351 91 73

NIP: 956-213-92-22
REGON: 340420807

Rachunek bankowy:
Bank Zachodni WBK S. A.
1 Oddział w Toruniu
59 1090 1506 0000 0001 2032 0632

Formularz Kontaktowy:

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski z siedzibą w Toruniu, ul. Szeroka 8. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci kontaktu z użytkownikiem strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Wyślij