PL EN

mar 10, 2016

KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA PROJEKT “PRAWNICY NA RZECZ RÓWNOŚCI. LOKALNE PLATFORMY WSPÓŁPRACY”


Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego we współpracy z Komisją Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, Komisją Praw Człowieka przy Krajowej Izbie Radców Prawnych i Norweską Radą Adwokacką (Den Norske Advokatforening) przy współpracy z Kujawsko-Pomorską Izbą Adwokacką w Toruniu zapraszają na Konferencję podsumowującą projekt “Prawnicy na rzecz równości. Lokalne platformy współpracy” dnia 11 kwietnia 2016 roku, Toruń, Dwór Artusa, rynek Staromiejski 6, sala Malinowa, godz. 11:30-15:30.

Na Konferencję zaprasza również nasza Kancelaria, a adwokat Mariusz Lewandowski będzie miał ogromną przyjemność podyskutować o problematyce współpracy samorządu adwokackackiego z NGOs w misji probono oraz o wyzwaniach tej współpracy na przyszłość.

Projekt “Prawnicy na rzecz równości. Lokalne platformy współpracy” miał na celu nawiązanie i rozwój współpracy pomiędzy lokalnymi samorządami adwokackimi i radcowskimi, a organizacjami pozarządowymi działającymi na polu równego traktowania. W czasie jego trwania udało się nam nawiązać współpracę z samorządami w 8 miastach oraz przeszkolić bez mała 50 prawników i prawniczek oraz ponad 20 przedstawicieli i przedstawicielek NGOsów. 

Podczas konferencji zaprezentowana zostanie także publikacja zawierające wskazówki i dobre praktyki dla samorządów i NGOsów dotyczące współpracy. 

Zapraszamy prawników i prawniczki oraz osoby reprezentujące organizacja działające na rzecz równego traktowania do zgłaszania swojego udziału w wydarzeniu. 


Osobom spoza Torunia zapewniamy częściowy zwrot kosztów podróży (w zależności od ilości osób chętnych, wysokość kwoty zwrotu podana zostanie w terminie bliższym konferencji).

Poniżej prezentujemy program Konferencji:

kancelaria adwokacka Toruń

Kontaktu

Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski
ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

Tel. (56) 622-03-58, fax. (56) 622-03-58
Tel. kom. 604-551-913

Mail:
sekretariat@mariusz-lewandowski.pl
adwokatlewandowski@mariusz-lewandowski.pl

Filia Kancelarii znajduje się w Rojewie 88-111
tel. (52) 351 91 73

NIP: 956-213-92-22
REGON: 340420807

Rachunek bankowy:
Bank Zachodni WBK S. A.
1 Oddział w Toruniu
59 1090 1506 0000 0001 2032 0632

Formularz Kontaktowy:

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski z siedzibą w Toruniu, ul. Szeroka 8. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci kontaktu z użytkownikiem strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Wyślij