PL EN

gru 23, 2015

Nasza Kancelaria bierze aktywny udział w akcji SZLACHETNA PACZKA!


W tym roku Kancelaria Adwokacka adw. Mariusza Lewandowskiego aktywnie przyłączyła się do akcji Szlachetna Paczka. Popieramy wszelkie tego typu akcje, więc tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy w jakikolwiek sposób pomóc oraz sprawić, że przynajmniej w jednej rodzinie więcej, tegoroczne święta będą radośniejsze. W tym miejscu należą się szczególne podziękowania dla Pani Karoliny Lewandowskiej, która zainspirowała pracowników Kancelarii do aktywnego udziału w tej szczytnej akcji oraz zorganizowała wszystko, zarówno od strony merytorycznej jak i logistycznej.

kancelaria adwokacka Toruń
Poniżej zamieszczamy relację ze spotkania z rodziną, którą wsparliśmy oraz krótki opis wręczania samej Szlachetnej Paczki!

"Przy rozpakowaniu paczki obecna była cała rodzina, która z dużą niepewnością i zaskoczeniem wyjmowała po kolei poszczególne rzeczy znajdujące się w paczce. Byli zdziwieni naszym widokiem z taką liczbą paczek. Chyba do końca nie wierzyli, że znalazł się ktoś, kto zechce im pomóc. A tym bardziej, że było tego tak wiele! Patryk z tatą pomagał wnosić paczki do mieszkania. Kiedy wszystkie już zostały wniesione rozpoczęło się wspólne otwieranie. Rozcinając papier i próbując dostać się do zawartości kartonu na twarzach domowników malowało się oczekiwanie i lekka doza niepewności, tak było z każdym kolejnym pakunkiem. Momentem przełomowym, który wywołał okrzyki radości nie tylko u dzieci, ale i rodziców było łóżko. Pan Łukasz od razu postanowił, że zostanie złożone i będzie ubrana kołderka dla Klaudii. Wprost idealnie wkomponowało się do mebli w pokoju dzieci. Sporym zaskoczeniem dla małżonków była także otrzymana żywność, której było aż tyle. Dzięki niej w końcu nie będą musieli martwić się o jej zakup, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, będą mogli przeznaczyć na inny cel. Pani Monika rozpakowując paczki wraz z panem Łukaszem miała łzy w oczach, gdyż nie spodziewała się, że istnieją jeszcze na świecie osoby, które chcą bezinteresownie pomóc. Miłym zaskoczeniem dla pani Moniki były upominki przygotowane specjalnie dla niej – kosmetyki. Chociaż sama mówi o sobie, że jest twardą i silną kobietą, w jej oczach zagościły łzy, jak to sama określiła łzy szczęścia. Każda rzecz była delikatnie wyjmowana z opakowań i oglądana z wielką uwagą. Mała Klaudia wydawała się troszeczkę zdezorientowana całą sytuacją. Po raz pierwszy w życiu widziała taką liczbę rzeczy, które po rozpakowaniu zajmowały większość pokoju. Starsze rodzeństwo dzielnie zmagało się z rozpakowaniem paczek, a kiedy odkryli słodycze i przygotowane oddzielne kartoniki dla każdego z nich z ubraniami i upominkami ich szczęście i radość nie miało granic. Laura od razu zaczęła przymierzać zawartość swojego kartonika i z uśmiechem wołając „Mamusiu, to jest śliczne!”. Bardzo przypadła jej do gustu torebka, którą od razu założyła. Natomiast Patryk wprost promieniał kiedy wyjął swoją czarną torbę, wykrzyczał z radości, że jest idealna i jutro ją zabiera do szkoły, zamiast dotychczasowego plecaka. Sporym zaskoczeniem dla dzieci było również odnalezienie małej choinki i ozdób. Małżonkowie nie spodziewali się, że otrzymana pomoc będzie tak wielka i zaspokojone zostaną ich wszystkie najpotrzebniejsze potrzeby."

To była już XV edycja SZLACHETNEJ PACZKI. 612 rejonów, w których ponad 10 500 wolontariuszy spotkało się z ponad 20 770 rodzinami. Paczki dla nich przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w akcji w następnych latach.

Kontaktu

Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski
ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

Tel. (56) 622-03-58, fax. (56) 622-03-58
Tel. kom. 604-551-913

Mail:
sekretariat@mariusz-lewandowski.pl
adwokatlewandowski@mariusz-lewandowski.pl

Filia Kancelarii znajduje się w Rojewie 88-111
tel. (52) 351 91 73

NIP: 956-213-92-22
REGON: 340420807

Rachunek bankowy:
Bank Zachodni WBK S. A.
1 Oddział w Toruniu
59 1090 1506 0000 0001 2032 0632

Formularz Kontaktowy:

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski z siedzibą w Toruniu, ul. Szeroka 8. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci kontaktu z użytkownikiem strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Wyślij