PL EN

paź 19, 2015

W październiku Kancelaria adwokata Mariusza Lewandowskiego podjęła współpracę z nowymi podmiotami.


Miesiąc październik przyniósł Kancelarii adw. Mariusza Lewandowskiego nowych współpracowników na rynku zarówno krajowym jak i zagranicznym. Poniżej prezentujemy krótką charakterystykę poszczególnych podmiotów oraz zakres współpracy, który został ustalony pomiędzy rzeczonymi Kancelariami.

W miesiącu październiku zacieśniła się współpracy Kancelarii adw. Mariusza Lewandowskiego z międzynarodową Kancelarią Kalinowski Goździk LEGAL IDEAS sp.k. z siedzibą w Warszawie, w tym w szczególności z radcą prawną Michałem Goździkiem, która obejmuje reprezentację procesową krajowych i zagranicznych klientów przed organami Wymiaru Sprawiedliwości zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych.

Równocześnie w miesiącu październiku Kancelaria nawiązała współpracę z adwokatem Anią Grudzinską (Barrister nad Duty Solicitor) z Kancelarii GT Stewart Solicitors & Advocates z siedzibą w Londynie. Przedmiotem współpracy jest przede wszystkim reprezentacja klientów przebywających na terenie Wielkiej Brytanii wobec, których wydano Europejski Nakaz Aresztowania i w stosunku do których prowadzone jest postępowanie w zakresie wydania ich do Polski celem udziału w postępowaniach karnych albo do odbycia kary. Zapewnienie obsługi prawnej na terenie Polski, które leży w gestii Kancelarii adw. Mariusza Lewandowskiego, jest ukierunkowane na uregulowanie sytuacji prawnej klienta, by „odpadła” podstawa do wydania do Polski, jak również bieżącego przekazywania informacji do obrońcy brytyjskiego dla zwiększenia skuteczności jego czynności przed władzami brytyjskimi.

Warto podkreślić również, iż zacieśnieniu uległa współpraca Kancelarii adw. Mariusza Lewandowskiego z renomowaną Kancelarią Pietrzak Sidor & Wspólnicy z siedzibą w Warszawie.

Kontaktu

Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski
ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

Tel. (56) 622-03-58, fax. (56) 622-03-58
Tel. kom. 604-551-913

Mail:
sekretariat@mariusz-lewandowski.pl
adwokatlewandowski@mariusz-lewandowski.pl

Filia Kancelarii znajduje się w Rojewie 88-111
tel. (52) 351 91 73

NIP: 956-213-92-22
REGON: 340420807

Rachunek bankowy:
Bank Zachodni WBK S. A.
1 Oddział w Toruniu
59 1090 1506 0000 0001 2032 0632

Formularz Kontaktowy:

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adw. Mariusz Lewandowski z siedzibą w Toruniu, ul. Szeroka 8. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci kontaktu z użytkownikiem strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Wyślij